Освіта 

i_Can

мова / язык

UKR RUS


Педагоги НВК ДНЗ – ЗНЗ « ЯМБ» у своїй роботі використовують елементи методик видатних педагогів: В. Сухомлинського, С. Русової, Нікітіних, К. Орфа.

На заняттях з вихователями діти займаються розвитком зв’язного мовлення, математичних, творчих здібностей, логічного мислення, сенсорики, розвитком дрібної моторики, уваги, пам’яті.

 

Паралельно в команді з вихователями працюють:

 

  •  - Психолог, який сприяє психологічному розвитку дитини. На своїх заняттях , які проводяться 2 рази на тиждень, використовує елементи арт-терапії, казкотерапії, пісочної терапії, а також елементи розвиваючих програм: О.В.Хухлаєвої, Н.А.Сакович, Є.Є.Олексєєвої.
  • - Логопед, яка на своїх заняттях проводить корекцію звуковимови, поповнює словниковий запас дошкільників, працює над розвитком дрібної моторики дошкільнят, проводить заняття з підготовки дітей до школи по навчанню грамоти.
  • - Викладач з образотворчої діяльності,  2 рази на тиждень проводить різноманітні заняття за авторською програмою, використовуючи традиційні та нетрадиційні техніки, прививає дітям онови художнього смаку.
  • -  Хореограф  проводить заняття 3 рази на тиждень. Заняття з хореографії сприяють зміцненню здоров’я, профілактиці плоскостопості, правильній поставі, розвитку емоційної сфери, образного мислення. На занятті діти  навчаються пластично рухатись, відчувати ритм та слухати музику, використовуються елементи ритміки. Програма побудована відповідно до вікових особливостей дітей.
  • - 3 рази на тиждень в ігровій формі проходить заняття з викладачем англійської мови, яка працює за найефективнішою  з усіх існуючих програм «Сookie and Friends». Методика навчання за даною програмою враховує всі особливості вікового розвитку дитини віком від 3-х до 7 років. Разом з викладачем діти співають, грають в цікаві рухливі та пізнавальні ігри, малюють, танцюють. Така активна діяльність допомагає стимулювати у малюків інтерес до навчання англійської мови і підтримувати їхню зацікавленість. Після кожного рівня  дитина набуває цілий комплекс необхідних знань, вмінь, навичок.

Різнобічні види діяльності сплановані таким чином, щоб відповідати запитам кожної дитини на даному етапі і рівні її розвитку.