Освіта 

i_Can

мова / язык

UKR RUS


Кожні батьки, віддаючи свою дитину в школу вірять, що через 10 років навчання їх син чи донька стане всебічно розвиненою особистістю з величезним багажем знань і здібностей. Мрія будь-якого батька, щоб дитина вчилася з задоволенням і радувала своїми успіхами і хорошими оцінками. Досягти цього не складно, головне створити правильні умови на початковому етапі навчання, щоб у дитини і надалі завжди була тяга до знань. У школі ЯМБ є всі умови для дитини та її якісної початкової освіти.


Особливості навчання в нашій школі будуються на наступних принципах:

 

1. Школа працює за програмою затвердженою Міністерством освіти, що дозволяє дитині в подальшому продовжити навчання в будь якій середній школі або ліцеї.

 2. Заняття проводяться українською мовою. Розклад побудовано з урахуванням особливостей кожної вікової категорії дітей початкової школи.

3. Час перебування дитини в школі з 8 до 17.

4. Уроки тривають не більше 35 хв. для першокласників і 45 хв. для учнів 2-х-4-х класів, що дає можливість правильно сприймати інформацію і спокійним і активним дітям.

5. Програма навчання передбачає 5 годин на тиждень заняття англійською мовою за програмою «Family and Friends» і 5 годин на тиждень заняття з математики. Таким чином, ми формуємо прагнення дітей до вивчення, як точних наук, так і гуманітарних.

6. У програму включені уроки на свіжому повітрі.

7. В основу уроку покладено принцип спілкування вчитель-учень. Матеріал подається методом презентації.

8. Класи до 12 чоловік.

9. Обов'язковий денний сон для учнів перших класів.

10. Після основних уроків школярі відвідують гуртки та секції. Учні проводять час в гуртках англійської мови, хореографічній студії, «майстерні казки», студії образотворчого мистецтва, відвідують спортивні секції.

11. У другій половині дня працює черговий клас.

12. Щотижня проходять заняття з психологом і логопедом.

Перебуваючи в стінах нашої школи, маленький учень відчує, що його проблеми і хвилювання варті уваги й обговорення. Ми створили всі відповідні умови для того, щоб в кожній дитині розцвіли тисячі невідкритих талантів і здібностей. Ми формуємо особистість у наших учнях.

Багато хто декларує, але не всі роблять. В ЯМБі ми не обіцяємо зробити все для кращої освіти вашої дитини - МИ РОБИМО!