Я МОЖУ БАГАТО!

  Вже сьомий рік поспіль НВК «ЯМБ» гостинно відкриває двері для своїх вихованців та їх батьків. Для нас кожна дитина – дивовижний, неповторний світ думок, ідей, інтересів, бажань та емоцій, поводитись з яким потрібно дуже бережно. Тому головне наше завдання – створення  для дитини сприятливого середовища любові та безпеки.
   ЯМБ - це кожен учень, кожен співробітник, кожні батьки. Разом ми будуємо міцний фундамент майбутнього наших дітей. Ми розвиваємося завдяки внеску кожного в нашу спільну справу, справу улюблену, яка кожен день приносить радість. Радість від кожного малюка, що з посмішкою біжить в дитячий садок, радість від першого написаного учнем есе, радість від вас, дорогі батьки, які довірили нам найдорожче в житті - свою дитину.
   Наша мета  - виховати впевнених у власних силах малюків, які змінять цей світ на кращий. Ми прагнемо, щоб кожна дитина зростала в мирі, любові і процвітанні. Що б кожен день був переповнений радістю, успіхами і новими відкриттями. НВК «ЯМБ» допомагає Вашим дітям відкривати таланти, отримувати знання, і завжди залишається одним з острівців дитячого і батьківського спокою і щастя.