Адміністрація

test

Катерина Борисівна
ДИРЕКТОР ДНЗ «ЯМБ».
Закінчила Український державний педагогічний університет ім. Драгоманова. Педагогічний стаж - 28 років. Нагороджена Почесними грамотами. Спеціаліст першої категорії. Успішно пройшла атестацію в 2017 році. У команді ДНЗ «ЯМБ» з дня відкриття закладу (з 2011 року).
Алла Олександрівна
ЛОГОПЕД.
Закінчила Київський педагогічний інститут ім. Драгоманова факультет «Дефектологія».
Досвід роботи в дитячих садках 15 років. Член міської медико - педагогічної комісії. Використовує індивідуальний підхід до кожної дитини. Працює над корекцією недоліків звуковимови, і розвитком фонематичних процесів. Попередження дисграфії, підготовка до грамоти. У своїй роботі використовує провідні ідеї українського педагога С. Ф. Русової, методику логопедів Н.В. Трофименко, Т. А. Куренкової. Має власну методику навчання, використовує свої розробки корекції звуковимови. Творча, ініціативна, з високим рівнем самоорганізації, креативна, комунікабельна. Любить свою роботу і отримує величезне задоволення від результатів. У команді ДНЗ «ЯМБ» з дня відкриття закладу (з 2011 року).
Лариса Володимирівна
МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК.
Людина, що занурює дітей у чарівний та багатогранний світ музики.
Вже більше 20 років працює разом з дітьми та розкриває їх музичні таланти. Має вищу педагогічну освіту за фахом «Вчитель музики». Під час наших занять використовує методику Карла Орфа, що дозволяє урізноманітнити наші класи та розвинути музичну фантазію. Кожен рік проходить різні курси з підвищення кваліфікації і це дозволяє зробити музичні заняття ще цікавішими.
Маріанна Іванівна
ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ДНЗ «ЯМБ».
Закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, здобувши кваліфікацію психолога, викладача.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж: 22 роки.
Займаючись з дошкільниками, використовує власні психодіагностичні та корекційно-розвивальні програми, які затверджені рішенням експертної комісії НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка. За час роботи на посаді практичного психолога в ПНВК ДНЗ «ЯМБ» неодноразово переконувалась у тому, що такі важливі інструменти в руках дитини, як гра, малюнок, пісок, казка допомагають кожному нашому вихованцю повірити у власні сили та впевнено сказати: «Я МОЖУ БАГАТО!».
Професійне кредо: «Педагог без любові до дитини — це все одно, що співець без голосу, музикант без слуху, живописець без відчуття кольору». (Василь Сухомлинський)
Наталія Федорівна
ВЧИТЕЛЬ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА.
Освіта вища педагогічна. Вчитель І-ої категорії. Стаж роботи 15 років.
Педагогічні цілі та завдання:
- Дати впевненості в свої сили і можливості відкрити в собі здібності
до малювання;
- Зберегти любов до малювання;
- Зняти віковий страх від комплексу “Я не вмію і не можу”;
- Відкрити багатобарвний світ через практику;
- Сприяти самореалізації кожної дитини.
Педагогічне кредо: “Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знання
неодмінно дадуть добрі сходи.” (Леонардо да Вінчі)
Тетяна Олександрівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.
Студентка 2 курсу Київського університету імені Бориса Грінченка. Здобуває освіту за програмою Мова та література англійська. Переможець обласних та районних олімпіад. У 17 років, захистила свою першу наукову роботу, завдяки якій посіла призове місце в області.
Наразі активно розвивається в сфері викладацької діяльності. Основна мета - зробити заняття комфортними та дати можливість зацікавитися мовою. Працюючи з дітьми застосовує сучасні методи навчання, тим самим намагаючись мотивувати учнів прищеплюючи їм любов до знання англійської мови.