Адміністрація

test

Бабіч Катерина Борисівна
ДИРЕКТОР ДНЗ «ЯМБ».
Закінчила Український державний педагогічний університет ім. Драгоманова. Педагогічний стаж - 28 років. Нагороджена Почесними грамотами. Спеціаліст першої категорії. Успішно пройшла атестацію в 2017 році. У команді ДНЗ «ЯМБ» з дня відкриття закладу (з 2011 року).
Москаленко Вікторія Володимирівна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ.
Педагогічний стаж - 29 років. Досвід роботи: вчитель початкових класів, вихователь, вихователь методист, в. о. зав. ДНЗ. Спеціаліст першої категорії. Успішно пройшла атестацію в 2017 році. У команді ДНЗ «ЯМБ» з дня відкриття закладу (з 2011 року).
Редіна Алла Олександрівна
ЛОГОПЕД.
Закінчила Київський педагогічний інститут ім. Драгоманова факультет «Дефектологія».
Досвід роботи в дитячих садках 15 років. Член міської медико - педагогічної комісії. Використовує індивідуальний підхід до кожної дитини. Працює над корекцією недоліків звуковимови, і розвитком фонематичних процесів. Попередження дисграфії, підготовка до грамоти. У своїй роботі використовує провідні ідеї українського педагога С. Ф. Русової, методику логопедів Н.В. Трофименко, Т. А. Куренкової. Має власну методику навчання, використовує свої розробки корекції звуковимови. Творча, ініціативна, з високим рівнем самоорганізації, креативна, комунікабельна. Любить свою роботу і отримує величезне задоволення від результатів. У команді ДНЗ «ЯМБ» з дня відкриття закладу (з 2011 року).
Купчин Світлана Михайлівна
ХОРЕОГРАФ.
Загальний стаж роботи 15 - років. Дуже любить дітей, і намагається знайти до кожної дитини індивідуальний підхід. Прагне розвинути любов до танців, піклується про фізичний і естетичний розвиток дітей. Творчо підходить до занять. За допомогою занять хореографією у дітей виробляється хороша постава, гнучкість, пластичність, почуття ритму.