Програми

test

Программы   Приватна школа НВК "ЯМБ" працює за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України з використанням сучасних методик і інноваційних технологій.
   Наші вчителі використовують різноманітні навчальні технології, а саме:

   - Кейс-уроки – надають цілісне уявлення про явище, що досліджується. Кейси побудовано за принципом 2 в 1: і для ерудиції, і за програмою. Одна з головних переваг полягає в тому, що кейси – це ниточка до дорослого життя з багатовимірним сприйняттям світу, цінностей та явищ.

   - Інтегровані уроки – методика, яка формуює загальнонаукові знання, навички та вміння особистості, здатної розв'язувати складні життєві проблеми; активізує мисленнєву діяльність школяра; збільшує інформативну наповнюваність уроку; є одним із засобів мотивації школярів; сприяє зняттю напруження та запобігає перенавантаженню, створуючи творчу атмосферу в колективі учнів.

   - Інформаційно-комунікаційні технології – використання інтерактивних дошок під час навчального процесу, що урізноманітнює та полегшує засвоєння програмового матеріалу. 

   З 2013 року ми запровадили програму «Росток» на уроках математики, що дає можливість гармонійно розвивати, формувати систематичне мислення, цілісно сприймати матеріал, який вивчається. З вересня 2017 року  школа стала учасником педагогічного проекту «Інтелект України», що сприяє набуттю дитиною необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці. Ефективним є проект «Розумники» (Smart Kids), який дозволяє дітям самостійно працювати з програмою, веселі анімовані персонажі і система мотивації викликають інтерес, а звуковий супровід допомагає швидше і краще запам'ятати новий матеріал.