Програми

test

Программы  Приватна школа НВК "ЯМБ" працює відповідно до Державних стандартів початкової освіти, базової і повної середньої освіти, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України з використанням сучасних методик та інноваційних технологій.

Школа є активним учасником науково-педагогічного проекту «Інтелект України», що сприяє набуттю дитиною необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці.

Ефективним є проект «Розумники» (SmartKids), який дозволяє дітям самостійно працювати з програмою, веселі анімовані персонажі і система мотивації викликають інтерес, а звуковий супровід допомагає швидше і краще запам'ятати новий матеріал.

Вчителі англійської мови працюють за програмами Family and Friends. Заняття учнів у студії « Цікава англійська» і заняття з носіями мови дають високий результат у засвоєнні іноземної мови.

У школі запроваджено поглиблене вивчення природничо-математичних дисциплін за спеціальними програмами, розроблено додаткові спеціальні курси та факультативні заняття на вибір учня, запроваджено роботу наукових студій.

Навчально-виховний процес у школі спрямовано на максимальне задоволення потреб дитини як УЧНЯ і як ОСОБИСТОСТІ. Ми керуємося принципом, що кожна дитина – неповторна, наділена унікальними здібностями, талантами і можливостями.

Мова навчання - українська. Іноземні мови: англійська, французька, німецька.

 

Випускник нашої школи отримує свідоцтво про базову загальну середню освіту державного зразка.