Творчі

test


Секція виготовлення м’якої іграшки (2 рази на тиждень)

   Немає в світі дитини, яка не любить м’які іграшки! А якщо ця іграшка народжена дитячою фантазією та виготовлена власноруч, то така іграшка буде найдорожчою для дитини.
   В ПНВК «ЯМБ» працює гурток «М’яка іграшка» мета якого: сприяти розвитку у дітей художньо-творчої уяви, формувати конструктивно -  технічні вміння, знайомити з різними техніками виготовлення виробів. В робочій кімнаті працює постійно-діюча виставка дитячих робіт, де діти бачать результати своєї праці. Гурткова робота відіграє визначну роль  у вихованні творчої особистості, приносить радість дитині та відчуття гордості за те, що в неї все вийшло.
   Іграшка для дитини – не просто розвага, це спосіб отримати необхідну інформацію про навколишній світ. Секція м’якої іграшки – це чудовий спосіб виховання у дітей почуття краси, творчості, впевненості у власних силах

Всі матеріали включені у вартість навчання.

Абонемент на месяц - 500 грн.Секція образотворчого мистецтва (2 рази на тиждень)

   Секція образотворчого мистецтва працює в НВК «ЯМБ» з 2015 року. Це захоплюючі і дуже цікаві уроки малювання, які допомагають розкрити творчі здібності дитини. Малювання вчить дітей цінувати і захоплюватися прекрасними речами і бачити красу в усьому навколо. На заняттях учні дізнаються про базові техніки малювання, набувають навичок роботи фарбами, пастеллю, олівцями.
   Програма курсу включає в себе використання традиційної та нетрадиційний техніки малювання, різноманітних матеріалів, методів і прийомів. Розвиток уяви і сприйняття формують у дитини вміння аналізувати предмети за такими ознаками, як колір, форма, величина.
   У секції малювання Ваш малюк навчиться не тільки мистецтву живопису, а й здатності сміливо і впевнено втілювати в життя свої творчі ідеї.

Абонемент на місяць - 500 грн.