Про нас

НВК «ЯМБ» включає дитячий садок, школу і комплекс позашкільної освіти. Навчально-виховний комплекс знаходиться в новому триповерховому будинку, з окремими корпусами для дитячого садка і школи. Особливу увагу ми приділяємо безпеці ваших дітей. Охорона працює цілодобово, не допускаючи, що б дитина покинула заклад одина або зі сторонніми. Організовано систему відеоспостереження.

Ми прагнемо сформувати високоморальну особистість, впевнену у своїх силах, з умінням спілкуватися, дружити і творити.

В навчально-виховному комплексі «ЯМБ» впевнені, Ваша дитина - це особистість, яка повинна виховуватись та розвиватися в найкращих умовах.
Як приємно коли ваш малюк із задоволенням біжить в дитячий садок або школу за новими знаннями та спілкуванням. Як радісно батькам, коли дитина по дорозі додому ділиться новими враженнями від прожитого дня і з задоволенням чекає завтра, що б знову дізнатися багато нового і цікавого в дитячому садку або школі.

Дитячий садок - НВК «ЯМБ» був створений такими ж турботливими батьками, як для своїх дітей. Наш колектив знає, що дитині потрібно надати великий простір не лише для розвитку інтелектуальних здібностей, що залежить, насамперед, від кваліфікованих викладачів. А і для розвитку фізичної активності, що звичайно ж неможливо організувати в тісних приміщеннях, маленьких пришкільних територіях і з великою кількістю дітей в групах. Тому в дошкільному навчальному закладі «ЯМБ» ми попіклувались про те, щоб дитина ніколи не відчула обмеження у просторі. А що ми для цього зробили судити вам.

Дитячий садок розрахований на 9 груп з кількістю вихованців не більше 12-ти в групі

Приміщення дитячого садка розроблені за принципом розподілу простору. Тому в групах передбачені: окреме приміщення для ігор та занять, простора кімната для сну і відпочинку, окрема кухня, санвузол і роздягальня. У дитячому садку для всіх вихованців облаштовані просторі приміщення для занять музикою і хореографією, спортивні зали та студія образотворчого мистецтва. Вихователі та викладачі залучені на конкурсній основі, і мають український та іноземний досвід виховання. З дітьми постійно працює логопед та психолог. Уважно спостерігаючи за дитиною, вивчаючи його особливості, вихователі знаходять правильний підхід у вихованні, який забезпечує гармонійний розвиток. Мова навчання - українська. Іноземні мови: англійська, німецька, французька.

Початкова школа ( I ступеня) розрахована на 1-4 класи, по 2 класи в паралелі. У кожному класі не більше 15 осіб, що дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожної дитини. 

Середня школа ( II ступеня) розрахована на 5-9 класи, по 1 класі в паралелі. У кожному класі не більше 18 осіб.

У школі передбачено окремі приміщення для сну учнів першого класу, їдальня, спортивний зал для молодших школярів, медичний блок до якого входять процедурний, терапевтичний кабінети, кабінет лікаря та ізолятор. Прилегла територія обладнана спортивними та ігровими майданчиками, повністю озеленена і розташована далеко від проїжджої частини в тихому дворі, що створює додаткові комфортні і здорові умови для розвитку вашої дитини. Велику увагу заклад приділяє трудовому вихованню, фізичному розвитку та загартовуванню дитини. Створено умови для зацікавлення дітей з раннього віку основами вирощування та догляду за городиною, зерновими та свійськими тваринами.

Комплекс позашкільної освіти передбачає організацію більш ніж 10 гуртків та секцій позашкільного виховання, з можливістю одночасної роботи більш ніж 150 дітей різного віку. Серед основних напрямків це – естетичне виховання, музика, хореографія та спортивні секції. Високопрофесійний колектив вихователів та вчителів працює над створенням необхідного, комфортного для формування особистості середовища.