Про нас

НВК «ЯМБ» - це дитячий садок, школа І-ІІI рівня і комплекс позашкільної освіти. Наш комплекс має комфортне, затишне розташування і знаходиться в сучасній будівлі з окремими корпусами для дитячого садка і школи.
Особливу увагу ми приділяємо безпеці ваших дітей. У нас організована цілодобова охорона території та працює система відеоспостереження.

Ми прагнемо сформувати всебічно розвинену високоморальну особистість, впевнену у своїх силах, з умінням спілкуватися, дружити і творити.

Дитячий садок створений з турботою про ваших дітей. Він розрахований на 9 груп з кількістю вихованців не більше 12-ти в групі.
Наш колектив знає, що дитині необхідно надати простір не лише для розвитку інтелектуальних здібностей, що залежить, перш за все, від кваліфікації викладачів, а й для розвитку фізичної активності, що, звісно, неможливо організувати в тісних приміщеннях, на маленьких пришкільних територіях та при великій кількості дітей в групах. Тому в новому виховному комплексі «ЯМБ» ми потурбувались про те, щоб ваша дитина ніколи не почувала себе в обмеженому просторі.
Приміщення дитячого садка розроблені за принципом розподілу простору. Тому в групах передбачено: окреме приміщення для ігор та занять, простора кімната для сну і відпочинку, окрема кухня, санвузол і роздягальня. Також облаштовані просторі приміщення для занять музикою і хореографією, спортивні зали та студія образотворчого мистецтва.
Вихователі та викладачі залучені на конкурсній основі, мають український та іноземний досвід. З дітьми постійно працює логопед та психолог. Уважно спостерігаючи за дитиною, вивчаючи її особливості, вихователі знаходять правильний підхід у вихованні, що забезпечує гармонійний розвиток.
Навчально-виховний процес у дитячому садку спрямований як на розвиток інтелектуальних здібностей, так і розвиток фізичної активності дітей, що забезпечує  їх всебічний та гармонійний розвиток.
Ми робимо все, щоб створити сприятливе середовище для розвитку, навчання та виховання ваших дітей.


Початкова школа (I ступеня) охоплює 1-4 класи, по 2 класи на паралелі. У кожному класі не більше 15 учнів, що дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожної дитини.
Ми використовуємо різноманітні сучасні методики навчання: ігрові технології, метод проектів, методика «перевернутого класу», кейс-уроки, працюємо за проектом «Інтелект України» та програмою «Росток».
Ми наполегливо та послідовно формуємо навчальне середовище для ваших дітей, що ефективно впливає на сприйняття та засвоєння матеріалу, робить навчання цікавим, різноманітним, динамічним, розвиває мислення, допитливість, творчість, позитивно впливає на формування особистості в цілому.


Середня школа і старша школа (II-III ступеня) розрахована на 5-12 класи, по 1 класі на паралелі. У кожному класі не більше 18 учнів.
В середній та старшій школі ми пропонуємо поглиблене вивчення предметів природничо-математичного циклу (математика, інформатика, фізика, біологія, хімія) за принципами науковості та доступності.
Ми використовуємо сучасні інтерактивні засоби навчання (мультимедійні комплекси, інтерактивні дошки, навчальні лабораторії), ефективні освітні технології та індивідуальний підхід до кожного учня, що дозволяє зробити навчальний процес насиченим та доступним водночас.
На уроках наші вчителі практикують STEM-технології, метод проектів, дослідницькі технології.
Крім традиційних, предмети природничо-математичного циклу у нас представлені курсами на вибір: логіка, еврика, методи швидкого усного рахунку, робототехніка та інші спецкурси з інформатики, що підвищує у дітей інтерес до навчання, поглиблює знання.
Для формування навичок дослідницької діяльності у нас працюють наукові студії, де ваші діти під керівництвом науковців можуть досліджувати цікаві їм проблеми чи явища.
В центрі нашої уваги – особистість, тому ми прагнемо створити таке навчальне середовище, щоб цікаво було кожній дитині, щоб кожен мав можливість реалізувати себе, розвивати власні здібності і досягти успіху.

Мова навчання - українська. Іноземні мови: англійська, французька, німецька, китайська.


Випускник нашої школи отримує свідоцтво про базову загальну середню освіту державного зразка.

У школі передбачено окремі приміщення для сну учнів першого класу, просторі холи для відпочинку та ігор, вишукана їдальня, спортивний зал для школярів, музичний клас медичний блок. Прилегла територія обладнана спортивними та ігровими майданчиками, повністю озеленена і розташована далеко від проїжджої частини в тихому дворі, що створює додаткові комфортні і здорові умови для розвитку вашої дитини. Велику увагу ми приділяємо фізичному розвитку і загартовуванню дитини. У нас створено умови для зацікавлення дітей з раннього віку основами вирощування овочів, зернових та догляду за домашніми тваринами.


Комплекс позашкільної освіти передбачає організацію більш ніж 10 гуртків та секцій позашкільного виховання, з можливістю одночасної роботи більш ніж 150 дітей різного віку. Серед основних напрямків це – естетичне виховання, музика, хореографія, малювання, шахи, театральний гурток та ораторське мистецтво, спортивні секції. Високопрофесійний колектив вихователів та вчителів працює над створенням необхідного, комфортного для формування успішної особистості середовища.

Нормативні документи.