Програми

test

   Усі заняття в нашому закладі проводяться з використанням сучасних  навчальних методик та з урахуванням  психологічних особливостей дітей.

   Наші спеціалісти в своїй роботі також  використовують  власні методики та елементи методик видатних педагогів : М. Зайцева, сім’ї Нікітіних, Дж. Кюїзенера, Л. Петерсон, К. Орфа  і  гуманної педагогіки Ш. Амонашвіллі.

Программы

В програму входять такі предмети:

- рідна мова

а) розвиток мовлення

б) грамота
в)дитяча література
- математичний блок:
а) розвиток  логічного мислення, арифметичних дій;
б) використання паличок ДЖ. Кюїзенера;
- англійська мова:
а) розвиток  діалогічного та монологічного мовлення,
б) читання;
в) письмо;
- образотворче мистецтво з елементами мистецтвознавства
- музика
- хореографія
- дитячий театр
- заняття з психологом

а) пісочна терапія
б) психологічні тренінги
в) казкотерапія
г) арттерапія
- заняття з логопедом (грамота), виправлення мовленнєвих недоліків
- дослідницька діяльність

- підготовка  до школи
- природничі науки
- настільні дидактичні ігри

   Паралельно в команді із вихователями працюють спеціалісти:

  •    Психолог,  який проводить групові та індивідуальні заняття 2 рази на тиждень. На своїх заняттях використовує  елементи арт-терапії, казкотерапії, пісочної терапії, а також власну  розвиваючу програму. Формує вміння дитини взаємодіяти в колективі, розвиває позитивну самооцінку, впевненість у власних можливостях.
  •   Логопед проводить повне обстеження стану звуковимови та після цього проводить корекційну роботу з усунення дефектів. Також працює  над розвитком дрібної моторики, проводить заняття з грамоти починаючи з середньої групи.
  •    Викладач з образотворчої діяльності, 2 рази на тиждень веде заняття по авторській програмі, використовуючи традиційні та нетрадиційні техніки, прививає дітям основи художнього смаку.
  •    Хореограф свої заняття проводить 3 рази на тиждень. В результаті регулярних занять у дітей формується правильна постава, хода, гнучкість, пластичність. Програма побудована у відповідності з віковими особливостями дітей.
  •    3 раза на тиждень в ігровій формі проходить заняття з викладачем англійської мови, яка працює по програмі «Сookie and Friends». Методика навчання за даною програмою враховує всі особливості вікового розвитку дитини від 3-х до 7 років. Разом з викладачем діти співають, грають в цікаві, пізнавальні ігри, танцюють. Така активна діяльність допомагає стимулювати у дітей цікавість до навчання англійської мови. Після кожного рівня дитина отримує цілий комплекс необхідних знань, умінь, навичок.
  •    Музкерівник проводить заняття з дітьми 2 рази на тиждень. Учить дошкільнят грі на простих музичних інструментах, використовуючи елементи методик К. Орфа та Ш.Сузукі. Розвиває вокальні, танцювальні, театральні здібності.
  •    Зі старшими дошкільнятами 1 раз на тиждень працює  носій мови, який будує та проводить свої заняття, відповідно до індивідуальних здібностей дитини, її можливостям засвоювати матеріал.
  •    1 раз на тиждень зі старшими дошкільниками, на території школи , займається вчитель, проводячи заняття по підготовці до школи.