Колектив

test

Лісовик Олена Володимирівна
ДИРЕКТОР ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ЗНЗ «ЯМБ».
Учитель вищої категорії, дві вищі освіти, учитель-методист, логопед вищої категорії. Педагогічний стаж 22 роки. Нагороди: Грамота районного управління освіти; Подяка голови Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації. Наша мета - виявлення і розвиток здібностей кожного учня, формування духовно багатої, вільної, фізично здорової, творчо мислячої особистості. Кожного учня нашої школи оточують доброта і турбота, вимогливе і справедливе ставлення вчителів. Ми намагаємося дати не тільки знання, а й вчимо мріяти і втілювати мрії, бути впевненими в собі, вміти приймати правильні рішення.
Ковальова Олександра Миколаївна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ.
Вчитель української мови та літератури вищої категорії, вчитель-методист з 25-тирічним досвідом роботи. Лауреат другого туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2003" у номінації "Заступник директора" (Святошинського району). Має публікації в журналі «Завуч» видавництва «Шкільний світ». У своїй роботі Олександра Миколаївна використовує принцип: "Якщо ми будемо навчати наших дітей сьогодні так, як навчали вчора – ми вкрадемо у них завтра. Кожна дитина – цілий світ, можна щось привнести, головне нічого не зруйнувати! ". Життєве кредо: "Не кажи багато - зроби!".
Багатюк Наталія Олегівна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ.
Учитель початкових класів вищої категорії. Має педагогічне звання «Старший учитель». Тридцятирічний досвід поряд з молодшими школярами та використання сучасних технологій дає можливість у кожній дитині розвинути власний інтелект, активізувати процеси пізнання світу. Виявляючи і розвиваючи творчий потенціал в атмосфері взаємоповаги, любові і добра, створює умови для самоактуалізації особистості, задоволення її духовних потреб. Шляхом переведення елементів зовнішнього світу у внутрішнє «Я», здійснює соціальну адаптацію дитини, а головними чинниками цього стають навчання та виховання.
Ісадкова Кристина В’ячеславівна
ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ.
Для Кристини В’ячеславівни це не просто професія, а певний стиль життя та мислення. Дотримується погляду, що краще самої людини ніхто не знає її потреб і що може зробити її щасливою. Тому Кристина В’ячеславівна завжди працює в системі цінностей дитини, що допомагає знайти відповіді, які «приховані» в її підсвідомому. Вважає, що місія психолога – допомогти знайти учню його власний, унікальний шлях до щастя. Керується життєво-педагогічним кредо: «В кожній дитині – сонце. Тільки дайте йому світити.
Петрова Тамара Олександрівна
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ.
Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 1991 року, працювала в Українському Фізико - Математичному ліцеї (УФМЛ) при КНУ імені Тараса Шевченка.
Верьовкіна Ганна Володимирівна
ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ.
Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичної фізики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 1998 року.
Липованчук Ірина Іванівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.
Магістр педагогічних дисциплін, фахівець I кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж - 12 років. Вважаю, що головне завдання вчителя навчити дитину самостійно вчитися, орієнтуватися у великому інформаційному просторі, осмислено вибирати серед великої кількості інформації корисну і необхідну, розвивати гнучкість мислення і інтерес учнів до навчання.
Куришко Юлія Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.
Отримала кваліфікацію «Вчитель початкових класів», а також «Учитель української мови та літератури». Педагогічний стаж - 8 років. Основним у педагогічній діяльності бачить спонукати, а не примушувати. В роботі використовує традиційні і нетрадиційні форми, методи навчання, інноваційні технології та дидактичні ігри. Педагогічне кредо: "Умова успіху моїх вихованців - віра в їх сили".
Золотіна Людмила Валеріївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.
Магістр педагогічних дисциплін. Педагогічний стаж 7 років. Педагогічне кредо: «Ставитися до учня як до особистості, надавати йому можливість до саморозвитку, враховувати його можливості, особливості і здібності».
Касьяненко Олена Олегівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.
Викладач з 15-річним педагогічним стажем. Шукає, удосконалює та використовує різноманітні методи та підходи у викладанні англійської мови, залежно від вікової групи учнів, їх пізнавальних потреб та інтересів. Професiйне кредо: «Всю душу, всi знання вiддай учням". Щоб не перетворювати навчання в нудне заняття, прагне до постiйноi змiни дiяльностi.Легко i ефективно вивчати iноземну мову дозволяють конкурси, квести та iгри на її уроках.