Колектив

test

Лісовик Олена Володимирівна
ДИРЕКТОР ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ЗНЗ «ЯМБ».
Учитель вищої категорії, дві вищі освіти, учитель-методист, логопед вищої категорії. Педагогічний стаж 22 роки. Нагороди: Грамота районного управління освіти; Подяка голови Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.
Наша мета - виявлення і розвиток здібностей кожного учня, формування духовно багатої, вільної, фізично здорової, творчо мислячої особистості. Кожного учня нашої школи оточують доброта і турбота, вимогливе і справедливе ставлення вчителів. Ми намагаємося дати не тільки знання, а й вчимо мріяти і втілювати мрії, бути впевненими в собі, вміти приймати правильні рішення.
Липованчук Ірина Іванівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.
Магістр педагогічних дисциплін, фахівець I кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж - 12 років. Вважаю, що головне завдання вчителя навчити дитину самостійно вчитися, орієнтуватися у великому інформаційному просторі, осмислено вибирати серед великої кількості інформації корисну і необхідну, розвивати гнучкість мислення і інтерес учнів до навчання.
Куришко Юлія Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.
Отримала кваліфікацію «Вчитель початкових класів», а також «Учитель української мови та літератури». Педагогічний стаж - 8 років. Основним у педагогічній діяльності бачить спонукати, а не примушувати. В роботі використовує традиційні і нетрадиційні форми, методи навчання, інноваційні технології та дидактичні ігри. Педагогічне кредо: "Умова успіху моїх вихованців - віра в їх сили".
Золотіна Людмила Валеріївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.
Магістр педагогічних дисциплін. Педагогічний стаж 7 років. Педагогічне кредо: «Ставитися до учня як до особистості, надавати йому можливість до саморозвитку, враховувати його можливості, особливості і здібності».
Горська Наталія Федорівна
ВЧИТЕЛЬ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА.
Закінчила Національний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю: трудове навчання, конструювання та моделювання одягу. Закінчила курси образотворчої діяльності. Педагогічний стаж 11 років. Нагороджена почесними грамотами, щорічно приймає участь в фестивалях. У своїй роботі використовує індивідуальний підхід до кожної дитини, розвиває творчі здібності різними методиками, художніми матеріалами, інструментами.