Харчування

test

Раціональний режим харчування, збалансованість раціону є основними умовами для підвищення опору дитячого організму до захворювань, для нормального росту і розвитку дітей, вихованців дошкільних навчальних закладів.

У НВК «ЯМБ» піклуються про здоров'я вашої дитини, тому харчування організовано так, щоб врахувати всі особливості і побажання батьків і дітей, при цьому зберігаючи збалансованість і користь від кожного прийому їжі. При складанні меню і розподілі на порції враховується вік дитини і індивідуальні особливості: апетит, стан здоров'я, сприйняття продуктів (не сприймає молоко, рибу, полуниці, яйця тощо).

Вихователі, помічники вихователів, які беруть участь в організації харчування дітей, ознайомлені з питаннями гігієнічного та естетичного виховання дітей. Починаючи з раннього віку дитини, приділяється увага вихованню культурно-гігієнічних навичок під час їжі.

З трирічного віку дітей привчають користуватися серветкою. На четвертому році життя навчають користуватися виделкою, а на п'ятому році - негострим ножем. Дітей привчають сідати за стіл охайними, з чистими руками, сидіти за столом правильно і користуватися столовими приборами (згідно з вимогами навчальної програми).

У дитячому садку НВК «ЯМБ» організовано чотириразове харчування з наступним режимом прийому їжі:

 

8:30-9:00 Сніданок

 

12:00-13:00 Обід

 

15:35-15:55 Полудень

 

16:30-17:00 Вечеря