Колектив

test

Юлія Вікторівна
ДИРЕКТОР ШКОЛИ "ЯМБ"
Викладач математики, учитель економіки.
Має великий адміністративний та викладацький досвід.
Переконана, що кожна дитина – неповторна особистість зі своїми здібностями і талантами, які в сучасному шкільному освітньому середовищі повинні максимально розвиватись; завдання сучасної школи – навчити дитину думати, навчити вчитися впродовж життя, дружити і мріяти.
Любить навчати дітей математиці, пишається їх успіхами.
У роботі та житті дотримується принципу: «успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець. Вірте в себе! Бо без скромної, але розумної впевненості у власних силах неможливо бути успішним чи щасливим»
Діна Вікторівна
ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ
Освіта: вища психологічна.
Люблю життя у всіх його проявах та дуже люблю свою роботу. Допомогти дитині, знайти свій шлях, вирішити проблему, відчувати себе щасливою, побачити посмішку і світло в її очах – це те, заради чого я вибрала свою професію. Кожна дитина – маленька особистість, яка заслуговує гідного ставлення та підтримки.
Аліна Сергіївна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Освіта: вища, філологічна, магістр.
Багато подорожувала, відвідала більш ніж 15 країн, брала участь в міжнародному волонтерському проєкті «Erasmus+» (Gaziantep, Turkey), де допомогала реалізовувати соціальні заходи, обмінювалася досвідом, навчала дітей та дорослих англійської.
На заняттях використовую різні інноваційні технології навчання, ігрові та комунікаційні формати для кращого засвоєння матеріалу. Розвиваю пізнавальний інтерес дітей до англомовного світу та культури для подальшого використання знань в повсякденному житті, роботі, подорожах.
Марина Віталіївна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ ТА КИТАЙСЬКОЇ МОВ
Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, має сертифікат TESOL від Університету штату Аризона. Навчалася у Китаї в м. Хайкоу за грантовою стипендійною програмою.
У своїй педагогічній діяльності поєднує передові міжнародні викладацькі техніки та методи, щоб зробити навчальний процес цікавим та результативним, розширити горизонти пізнання та разом з учнями вибудувати вільну комунікацію іноземною мовою. Впевнена, що знання іноземних мов у сучасному світі – запорука успішного майбутнього!
Педагогічне кредо: "Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник знань, мислення, добра".
Вікторія Петрівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Закінчила Київський національний лінгвістичний університет.
Педагогічний стаж: 10 років.
Впевнена, що знання англійської мови - це необхідність сьогодення. У своїй діяльності застосовую сучасні методи викладання, щоб мотивувати, зацікавити учнів та показати їм, що вивчення англійської - це зовсім не нудно. Одним з найважливіших своїх завдань вважаю допомогти учням подолати «мовний бар’єр» та навчитися застосовувати отримані знання на практиці.
Людмила Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
Закінчила Київський національний лінгвістичний університет та викладає другу за популярністю мову у Європі вже більше 15 років. За цей час підготувала кілька десятків учнів до мовних іспитів (DSD, Goethe-Zertifikat, TestDaf) та до вступу за кордон.
«Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина» (Й.В. фон Гете)
Переконана, що для сучасної людини вміння вільно спілкуватись кількома іноземними мовами – шлях до успішного, необмеженого кордонами, розвитку.
Марина Сергіївна
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ
Викладаючи свій предмет, ставить за мету зробити навчання математиці цікавим та захопливим. Переконана, що найважливішим завданням вчителя є навчити дітей широкому та свідомому застосуванню математики у житті. Розвиває в дітей допитливість, творчу фантазію, вміння логічно мислити, досліджувати, міркувати.
Вважає, що потрібно вірити в своїх учнів, і тоді вони будуть успішними.
Педагогічне кредо:"Безумовне позитивне ставлення до дитини, опора на позитивне в ній".
Альона Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ХІМІЇ та БІОЛОГІЇ
Педагогічний стаж – 10 років. Люблю навчати учнів досліджувати та експериментувати.
«Будьте самі і людиною, і немовлям, щоб вчити дитину… Не слова ваші буде вона слухати, а ваш погляд, ваш дух, який володіє вами».
Дарія Вікторівна
ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Освіта вища, магістр філології. Педагогічний стаж – 13 років.
Педагогічне кредо: «Працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно і затишно».
Намагаючись достукатися до серця кожної дитини, відчуваю свою відповідальність за її майбутнє. А головне своє завдання вбачаю в тому, щоб допомогти кожній дитині повірити в себе, в свої сили та можливості.
Вікторія Сергіївна
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ, ІНФОРМАТИКИ
Закінчила фізико-математичний факультет Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.
Педагогічне кредо: «Учитель не носій знань, а навігатор у всебічному розвитку дитини».
Переконана, що на уроках фізики та інформатики запорукою дитячого успіху є розвиток критичного мислення, заохочення до пошуку креативних, нестандартних способів розв’язування завдань, проведення фізичних досліджень та експериментів.
Максим Сергійович
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України. Кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу, багаторазовий чемпіон України з кікбоксингу, чемпіон Європи.
Педагогічне кредо: «Переможе не той, хто сильніший, а той хто готовий іти до кінця».
Вважаю, що не кожен може стати олімпійським чемпіоном, але заняття спортом обов’язково допоможе людині стати сильним духом і тілом.
Юлія Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Як сказав про вчителя відомий педагог С. Л. Соловейчик: «Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та далеко не завжди бажають лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи».
На мою думку, викладання вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та духовних сил. Я завжди намагаюсь знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожна дитина має свій неперевершений талант від природи, а головна моя задача – допомогти розкритись його здібностям.
Діана Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Закінчила Житомирський державний університет ім. І.Франка.
Педагогічне кредо: « Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути».
Своїм завданням вважаю зацікавити дітей навчанням, виростити їх активними, впевненими в своїх силах та можливостях.
Христина Олексіївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Спеціаліст другої категорії. Педагогічний стаж – 5 років. Педагогічне кредо: «Вчитель – помічник у пошуку дитиною шляху до досконалості». Освітній процес організовує з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей учнів. У роботі використовує інтерактивні методи та інноваційні технології. Діти для неї - це не тільки учні, а й друзі, партнери і помічники.
Яніна Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Вища педагогічна освіта. Педагогічний стаж - 9 років. Життєве кредо: «Вік живи - вік учись».
Педагогічне кредо: "Єдиний шлях, який веде до знання - це діяльність" Бернард Шоу.
Захоплюється обраною справою. Передає знання своїм учням, об’єктивно оцінює результати, перспективи. Має нестримне бажання постійно зростати професійно, самовдосконалюватись, розширювати власний кругозір. Справжній вчитель не перестає здобувати нові знання все життя, бо педагогіка – це наука, яка не стоїть на місці, це постійний рух вперед, у ногу з часом.
Олена Вікторівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка.
Мета моєї діяльності - допомогти кожній дитині повірити у свої можливості, розкрити її потенціал та створити цікавий, пізнавальний, захоплюючий навчальний простір для дітей.
Педагогічне кредо:
"Учитись важко, а учить ще важче.
Але не мусиш зупинятись ти.
Як дітям віддаси усе найкраще,
То й сам сягнеш нової висоти."
М. Сингаївський
Тетяна Василівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Закінчила Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського. Педагогічний стаж – 4 роки.
Життєве кредо: Цінувати кожну мить життя, насолоджуватися та радіти кожному дню, бачити в дрібницях цілий світ.
Педагогічне кредо: Вчитель-друг та порадник. Найкраще в роботі - це радість спілкування з дітьми та зацікавлені дитячі очі. Можливість учитись, творити, досягати вершин разом з учнями та пізнавати цей світ.
Євгенія Олексіївна
ВЧИТЕЛЬ З ШАХІВ
Вища освіта/магістр, Шахова школа «Авангард». Кандидат у майстри спорту України.
Педагогічне кредо: «Людина рідко досягає успіху в чому б то не було, якщо його заняття не приносить йому радості» Дейл Карнегі.
Вірю, що шахи – неймовірний вид спорту, який може навчити дитину логічного мислення, дисципліні, командній роботі та силі волі. Це гра, яка допомагає будь-якій дитині навчитись як перемагати, так і програвати, даючи розуміння, як влаштований світ. Але все це ніщо без любові до шахів, без бажання грати, не дивлячись на те, хто вийде переможцем. Тому моя найголовніша ціль – почути кожну дитину і допомогти їй знайти свій чарівний світ у такому складному й цікавому виді спорту.
Роман Васильович
ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ та БІОЛОГІЇ
Закінчив Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Педагогічний стаж – 10 років. Педагогічне кредо: «Навчаючи навчаюсь». Вважаю, що пізнавальна самостійність і творчі здібності - складова частина успішного учня, а знання – це не просто інформаційний багаж, а внутрішній фактор власного саморозвитку, вершина піраміди, на якій стоїть особистість.
Крістіна Сергіївна
ВЧИТЕЛЬ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
Освіта вища педагогічна/магістер. Педагогічний стаж – 6 років. Моя мета сприяння внеску художньо-естетичного розвитку особистості дитини. Першочергове завдання, яке ставлю перед собою – розпізнати задатки кожного учня, розкрити і розвинути їх:
-Розвинути зорову культуру та творчу уяву, а також оволодівати різноманітними засобами створення художніх образів.
- Сформувати в учнів певну систему естетичних цінностей, розвивати мистецькі уміння та компетентність, здатність до самовираження та творчої діяльності.
Життєве кредо: «Дія – головний ключ до успіху». Пабло Пікассо
Педагогічне кредо: «Талант без роботи так само поганий, як робота без таланту». Анатоль де Франс
Дмитро
ХОРЕОГРАФ
Професійний танцівник, призер чемпіонатів України, фіналіст чемпіонату Європи, учасник Blackpool Dance festival.
Для мене танці – життя з самого дитинства, частинка душі, внутрішнього світу.
Наполегливість – моє друге ім’я! Якщо ціль поставлена – вона обов’язково має бути виконана. Із задоволенням ділюсь досвідом з дітками, нашим майбутнім! Прагну відкрити їм світ краси та грації танців, а також розвивати талант, комунікативність, емоційний інтелект, впевненість у собі та своїх силах, стрункість, артистизм, швидкість реакції, загартовувати характер, формувати вміння працювати в парі, укріплювати здоров’я.
Щиро радію за кожну перемогу моїх учнів!
Тетяна Олександрівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ та НІМЕЦЬКОЇ МОВ
Активна учасниця різноманітних міжнародних проєктів, зокрема: "YOUTH FOR PEACE: THE VOICE OF PEACE HAS POWER", міжнародного форуму ООН м. Женева (Швейцарія) де презентувала свою роботу "How to beat propaganda during war time".
Під час проведення своїх занять комбіную сучасні методики та використовую різноманітні інтерактивні платформи для цікавого та результативного вивчення мови.
Моє педагогічне кредо: "Якщо вчитель поєднує у собі любов до справи і учня, він - досконалий педагог".
Юлія Гаврилівна
ТЬЮТОР
Закінчила Національний педагогічний університет за спеціальністю «психологія».
Життєве кредо: праця, оптимізм, самовдосконалення - запорука життєвого успіху!
Творче кредо: постійно шукати та творити, рухатися в ногу з життям.
Педагогічне кредо: щоб бути гарним вихователем, потрібно любити те, що викладаєш, і любити тих, кого виховуєш!
Маю правила педагогічної майстерності:
-ніколи не зупиняюсь на досягнутому,
-займаюсь самоосвітою,
-навчаю і навчаюсь сама,
-ділюсь з дітьми своїм досвідом
-намагаюсь бути прикладом для дітей у всьому.